PENTULISTA

Jos haluat kuulla lisää rodusta, voit ottaa yhteyttä Anu Alaseen +358 45 127 9927 / alanenanu@gmail.com 

MUSTAT PENTUEET

Yahoo’s

Kati Jokio

Laitikkalantie 116, 37740 Haukila

+358 50 321 8393

Email: kati.jokio@gmail.com

Isä: Yahoo’s Cecil Dijon

Emä: Dark Finn at Yahoo Grand Calvera

Synt: 16.4. (3+2) kaikki pennut varattu

Tacillan

Anu Katila

Soukanjoentie 256, 60200 Seinäjoki

+358 50 567 6385

Email: tacillan@gmail.com

Isä: Tacillan Black Magician

Emä: Tacillan Suometar

Synt: 29.5.  (4+4) kaikki pennut varattu

 

Sanna-Mari Moilanen

Varsitie 11, 87250 Kajaani

+358 44 588 1219

Email: sanna-mari.moilanen@hotmail.com

Isä: Tacillan Snowman

Emä: Tublion K Platanthera Kleera

Odotetaan syntyvän n. 1.8.

PIPPURI&SUOLA PENTUEET

Täyskaadon

Tiia Einola

Kainaston keskustie 35, 61820 Kauhajoki

+358 40 594 1395

Email: tiia.einola@kauhajoki.fi

Isä: Ferdinan Wannabe Wizard

Emä: Täyskaadon Bowler

Synt: 20.5. (0+2) kaikki pennut varattu 

Jademoon

Miia Ronkainen

Opistontie 7 A, 32810 Peipohja

+358 40 565 6292

Email: ronkainen.miia@gmail.com

Isä: Bonzen Elros

Emä: Brozen’s Aint It Funny

Synt: 1.7. (4+4) kaikki pennut varattu 

Pfeffer

Mia Keränen & Mirja Lehtola

Korpikuja 30 as 5, 87250 Kajaani

+050 575 9030

Email: pfeffer@kajaani.net

Isä: Raappavuoren Latausvirta

Emä: Pfeffer Bellissa

Synt: 17.7. (3+5) kaikki pennut varattu 

Möllerhaus

Pia Möller

Korvalantie 53, 21570 Sauvo

+358 50 526 9054

Email: mollerhaus@kolumbus.fi

Isä: Ferdinan Wannabe Wizard

Emä: Möllerhaus New Life With Hope

Odotetaan syntyvän n. 1.8.  

Narraajan

Petra Tiittanen

Pohjoiskallio 6, 92120 Raahe

+358 40 511 8474

Email: narraajan@gmail.com

Isä: Bonzen Ganesha

Emä: Mihan Lunaria

Odotetaan syntyvän n. 1.8.